Picture
Altı ülkede (ABD dahil) yapılan ankete katılan 7.000 kişi, Shell petrol şirketinin logosu, Mercedes amblemi ve beş olimpiyat halkasının Hristiyan haçına göre çok daha yaygın olarak tanındığını gösterdi. İngiltere’de katılımcıların % 20'den azı, dinden etkilendiğini söyledi; kilise, tüketiciliğin inancın yerini aldığından şikayet ediyor. Amerikalı katılımcıların,% 92’si Allah'a inanmakta ve% 33’ü, haftada en az bir kez bir ibadet yerine devam etmektedirler.

Bu arada, Mc Donalds ve gayrimenkul yatırımı ile ilgili Blog'un ilk yazısını (http://www.hakanaytekin.net/1/post/2014/03/gayrmenkul-yatiriminin-karakterstkler-ve-big-mac.html ) da okumanızı tavsiye ederim.

 


Comments

10/28/2017 1:03am

McDonald is the multinational brand and many people are eating the fast food items of McDonald. In Every country and city have the different branches of this brand. All the branches taste is totally same and also dessert items are also really so good.

ReplyLeave a Reply

    50 Gerçek

    Bu bölümde, size orijinali 2004 yılında basılmasına rağmen, dünyadaki politikacılar ve sadece kendi cebini düşünen toplumların çoğunluğu tarafından hiç ilgilenilmeyen konular olduğundan hala güncelliğini koruyan, BBC muhabiri Jessica Williams’ın yazdığı, ilk bakışta birbiriyle ilgisizmiş gibi gözüken “Dünyayı Değiştirmesi Gereken 50 Gerçek” (Türkçe baskısı Aykırı Yayınevinden çıkmış) adlı kitapta yer alan başlıklara, benim bazı eklemelerimle birlikte kısa notlara yer vereceğim. Hızlıca üzerinden geçmeden düşünerek okunması için haftada bir “gerçek” ekleyeceğim. Bir şey yapamayacağınızı düşünüyor olsanız bile hiç değilse haftada bir göz atın…